Latvijas Gāze on Läti 101 kõige väärtuslikuma ettevõtte seas 16. kohal.

Finantsasutuste Prudentia ja Nasdaq Riga poolt ühiselt koostatavas Läti väärtuslikuimate ettevõtete 2023. aasta nimekirjas Top 101 tunnistati oma valdkonnas teise koha saavutanud Latvijas Gāze tööstusharu liidriks ning Läti 16. väärtuslikuimaks ettevõtteks, mis on neli kohta kõrgem koht kui 2022. aastal.

TOP 101 kajastab ettevõtte ärilist väärtust, hinnates enam kui 600 Läti ettevõtet, mis näitasid 2022. aastal suurimat kasumlikkust ja käivet.

„2022. aasta suurimad probleemid olid maagaasi kõrge hinnatase ja turul valitsev üldine maagaasi defitsiit, kuid õigel ajal vastu võetud õiged otsused maagaasi hangete kohta tagasid Latvijas Gāze klientide kindla maagaasiga varustamise,“ tõdes Latvijas Gāze juhatuse esimees Aigars Kalvītis.

Läti väärtuslikuimate ettevõtete TOP 101 on ühiskondlikult oluline algatus, mida on alates 2005. aastast ellu viinud Baltimaade juhtiv finantsasutus Prudentia ja Läti ainus reguleeritud börs Nasdaq Riga. Algatus põhineb projekti eestvedajate eesmärgil edendada avalikku arutelu ettevõtete väärtuse ja seda mõjutavate tegurite üle.

Iepriekšējie jaunumi

07.09.2023. | haldamine
Maagaasi kättesaadavusest, piisavusest ja hinnast Lätis

6. septembril osales Latvijas Gāze väljaande Dienas Bizness korraldatud konverentsil „Soojavarustus ja energiatehnoloogiad 2023“. Konverents tõi kokku energiasektori asjatundjad, et leida vahetult enne uue kütteperioodi algust vastuseid küsimustele soojavarustusteenuste kättesaadavuse ja hinna kohta eelseisval kütteperioodil.

Loe rohkem
03.08.2023. | haldamine
Ettevõte GASO omanikevahetus ei mõjuta kuidagi Latvijas Gāze kliente.

GASO ainuomanik alates 17. juulist 2023 on Eesti Gaas AS.

Loe rohkem
02.12.2022. | haldamine | maagaasiturg
Latvijas Gaze osaleb Balti gaasiturufoorumil

Selle aasta 30. novembril toimus 15. Balti maagaasi turu foorum, mida sel aastal korraldas Avalike teenuste reguleerimise komisjon (ATRK). Traditsioonilised piirkondlikud kohtumised toovad kokku Balti, Soome, Rootsi ja Poola energiaregulaatorid, turuosalised ja poliitikakujundajad.

Loe rohkem